Szybko rozwijająca się marka Instytut Terapii Witaminowej poszukuje Ratowników Medycznych gotowych do podjęcia pracy w nowym oddziale w Krakowie.

Zakres obowiązków:
– Realizowanie zleceń lekarskich,
– Pobieranie krwi do badań laboratoryjnych,
– Opieka nad pacjentem podczas wykonywania wlewu dożylnego,
Prowadzenie dokumentacji medycznej.

Wymagania:
– Uprawnienia Ratownika Medycznego,
– Doświadczenie w zakładaniu kaniuli dożylnej,
– Znajomość zasad samodzielnego ordynowania leków dostępnych dla Ratowników Medycznych,
– Mile widziane zainteresowania z zakresu zdrowego stylu życia, profilaktyki chorób przewlekłych.

Więcej o firmie: Instytut Terapii Witaminowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: info@papip.pl. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV następującego zapisu: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Miejsce pracy
  • Instytut Terapii Witaminowej w Krakowie
Lokalizacja
  • Kraków
Typ umowy
  • Kontrakt

Interesująca oferta?

Chcesz z nami pracować? Zgłoś się do nas za pomocą formularza kontaktowego

Wyślij nam swoje zgłoszenie